Teslimat Bilgileri

Sipariş, Ödeme ve Garanti Şartları


toptandurbun.com mağazamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. “Satışa açık ürün stoğu olan üründür” prensibiyle toptandurbun.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler garanti edilmemekle birlikte, tüm ürünler dağıtıcı firmanın taahhüt ettiği şekilde garanti altındadır. Sipariş ödemesi onaylandığı iş günü mesai saatleri (Hafta içi 09.00-17.00) içerisinde kargoya teslim edilir.


Standart araskargo  hizmet bedeli tarafımıza. Adrese teslim süreleri siparişin gönderildiği il ve ilçeye göre farklılık göstermekte olup, İstanbul’dan yola çıkan ürününüz en geç üç iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.


Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır.


Sipariş Süreci Nasıl Çalışmaktadır?

Büyük bir heyecanla sepetinize attığınız ürünleri almak için alışverişinizi sonlandırmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle sizden istenen gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz. İşleminizi sonlandırdıktan sonra bizimle paylaştığınız e-posta adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten detaylı bilgi ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi” içeren bir e-posta gönderilecektir.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.

Havale/EFT ödeme seçeneği ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı tarihte geçerli olacaktır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesindenavrasyapazari.com sorumlu değildir.

Not: Ödemesi 48 saat (2 gün) içinde hesaplarımızda görünmeyen siparişler iptal edilecektir.


Lütfen Dikkat!

avrasyapazari.com mağazamıza üye olurken alışverişiniz sırasında sipariş verirken dolduracağınız formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz.

Ürün sayfalarında kargoya veriliş süreleri belirtililen ürünler, belirtilen süre içerisinde kargoya verilecektir.

Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize faturalandırılarak gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz. 

Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili adımlarda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir. Tekrar hatırlatmak isteriz ki, sitemize üye olurken Avrasya Elektrik-Elektronık  ortamda paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği sizin kadar bizim için de çok önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız her türlü kişisel bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında,

Sipariş, Ödeme ve Garanti Şartları

Ödeme Şekilleri

toptandurbun.com mağazamızdan yapacağınız alışverişleriniz için kullanabileceğiniz ödeme şekilleri aşağıda belirtilmiştir.

1. Kapıda Ödeme

-Kapıda yapacağınız Ödemelerde ürün kargo tarafından isterseniz adresinize isterseniz kargo şubesine geldiğinde nakit olarak kargo personeline yapılacaktır.

-Kapıda Ürünü açıp kontrol ederek alımı malesef kargo firmaları tarafından yapılmamaktadır.Paketinizi ödemeyi kargo personeline yaptıktan sonra teslim alabilirsiniz.Ürününüzü teslim aldıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edin ve sipariş dışı bir ürün veya kırılmış hasar görmüş olduğunu fark ederseniz kargo personeline tutanak tutturarak sipariş dışı ürün veya hasarlı ürün olarak anında iadesini yapabilirsiniz

2. Havale / EFT ile Ödeme: 

- Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken lütfen “Hesaba Havale/EFT” seçeneğini kullanınız.

  - Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT açıklama bölümüne eksiksiz olarak eklemeniz, ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır.   - Ödemesi 48 saat (2 gün) içerisinde hesaplarımızda görünmeyen siparişler iptal edilecektir. tarafından başka kişiler, kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.